oplata_dostavka.png

УМОВИ ДОСТАВКИ ТОВАРІВ

Шановні покупці з метою забезпечення оперативної доставки товарів, куплених (замовлених) у нашому інтернет-магазині, просимо правильно заповнювати форму інтернет замовлення та надати необхідну інформацію.

Доставка здійснюється по всій території України за допомогою поштових вантажоперевізників (Нова Пошта), в населені пункти, в яких є відділення вантажоперевізників.

Не забувайте вказувати правильні дані доставки:

  • назву організації, яку здійснюється доставка;
  • прізвище та ім'я людини, яка замовляє товар;
  • контактний телефон;
  • адресу населеного пункту, куди потрібно доставити товар;
  • назву вантажоперевізника, із зазначенням номера відділення чи адреси відділення;
  • Доставка замовлень здійснюється після обробки даних.

Правила, умови, терміни та ціни на перевезення та доставку товарів (вантажів) визначаються конкретним вантажоперевізником, відповідно до свого внутрішнього розпорядку робіт. Ознайомитись з ними Ви можете на офіційних сайтах вантажоперевізників.

В межах м. Дніпро та передмістя можлива доставка товарів транспортом магазину "Софіт Світло". Зв'яжіться з адміністрацією для уточнення вартості та часу доставки.

Більш детальну інформацію можна отримати в магазині "Софіт Світло".

ОТРИМАННЯ ТОВАРІВ

Отримати товар можна у відділенні вантажоперевізника , зазначеного Вами як адресу доставки. (Послуга вантажоперевізника).

Отримати товар також можливо з доставкою кур'єром перевізника - на вказану Вами точну адресу. (Послуга вантажоперевізника).

Самовивіз. Ви можете забрати та сплатити товар безпосередньо в магазині "Софіт Світло" за адресою: м. Дніпро, вул. Липинського В'ячеслава, 18

Уважно розгляньте товар , переконайтеся у відсутності видимих механічних пошкоджень, перевірте працездатність товару, наявність та правильність заповнення документів. Пам'ятайте, що претензії на вигляд доставленого Вам товару, відповідно до ст. 664 та 668 Глави 54 ЦК України (Цивільний кодекс України), Ви можете пред'явити лише до передачі Вам товару продавцем.

Якщо товар Вас влаштовує, Ви підписуєте товарний чек (товарно-транспортну накладну вантажоперевізника) та отримуєте:

  • товар;
  • товарний чек;
  • гарантійний талон (якщо інші засоби активації гарантії не передбачені виробником);

ОПЛАТА ТОВАРІВ

Можливі варіанти оплати товарів:

Безготівковий розрахунок. За домовленістю з нашими менеджерами вам можуть виставити на рахунок для оплати. Його Ви можете сплатити можна сплатити в будь-якому онлайн-банкінгу або будь-якому фізичному відділенні. Вартість послуги банків не включена до вартості товарів.

Накладений платіж. Оплата товару при отриманні вантажу у відділенні вантажоперевізника. Для цього замовте відправку товару з послугою вантажоперевізника "накладений платіж" ("зворотний платіж"). Вартість послуг вантажоперевізників не включена до вартості товару.

Оплата за готівку. Також Ви можете сплатити товар безпосередньо в магазині "Софіт Світло" за адресою: м. Дніпро, вул. Липинського В'ячеслава, 18

 

Увага! Товар на нашому складі резервується під Ваше замовлення на 48 годин, після закінчення цього терміну резерв анулюється.

Увага! Якщо будь-які непередбачені обставини завадять Вам отримати замовлення в обумовлений час, зв'яжіться, будь ласка, з відділом доставки заздалегідь.

Увага! Якщо оператор не зможе додзвонитися за вказаним Вами телефоном протягом 5 робочих днів з моменту надходження замовлення, Ваше замовлення буде анульоване.

0
0