Магазин світильників «Софіт Світло», а також інтернет магазин www.sofitsvitlo.com.ua є частиною торговельно-роздрібної мережі магазинів фірми "Аркон".

Торговий зал магазину «Софіт Світло» якісно представляє колекції світильників провідних європейських виробників.

Новий торговий зал магазину "СОФІТ" знаходиться у центральній частині міста Дніпро за адресою вул. Липинського В'ячеслава, 18.

Зручний під'їзд для покупців на власному авто – жвава магістраль з реальною нагодою припаркувати поряд свій автомобіль.

"Крокова" доступність для всіх, хто знаходиться в центрі міста (Поряд ЦУМ, ТЦ Міст-Сіті, ТЦ Новий Центр) або проїжджає/пересідає поряд на маршрутно-транспортній розв'язці.

Колектив магазину із задоволенням чекає на вас за новою адресою.

ВИКОНАННЯ СВІТЛИХ БАЖАНЬ — ЦЕ РЕАЛЬНІСТЬ З МАГАЗИНОМ «СОФІТ СВІТЛО».

Магазин «Софіт Світло» розташований у легкодоступному для Вас місці – вул. Липинського В'ячеслава, 18, у центральній частині м. Дніпро. Зручні під'їзні шляхи міським транспортом та особистим автомобілем, авто паркування.

Крім якісного освітлювального обладнання, Ви отримаєте від наших фахівців кваліфіковані консультації та рекомендації щодо використання освітлювальних приладів та організації освітлення.

Ви знайдете у нас те, що більшою мірою відповідає Вашим потребам, чи то питання стилю, чи питання ціни. При всьому різноманітті думок, бажань та можливостей важливо одне: купуючи у нас той чи інший світильник, Ви знаходите повну гармонію від реалізації задуманих ідей, якістю втілення та вартості.

Магазин "Софіт Світло" є представником провідних європейських виробників світильників з Австрії, Німеччини, Італії, Польщі, Чехії, Венгрії.

Бажаємо Вам вдалих покупок та Виконання Ваших Світлих Бажань.

* Фірма «АРКОН» - одна з провідних компаній регіону з продажу світильників та електроустаткування, працює на ринку освітлення України з 1994 року.

opt.png

Шановні пані та панове!

У зв'язку з розширенням торгової мережі та постійним збільшенням асортименту електроосвітлювального обладнання запрошуємо до взаємовигідної співпраці виробників та дистриб'юторів.

Якщо Ви зацікавлені, зв'яжіться будь-яким зручним для Вас способом:
Відділ постачання:
тел +38 050 340-16-33
E-mail: info@sofitsvitlo.com.ua
або заповніть будь ласка форму зворотнього зв'язку у розділі сайту "Контакти" .

З Вами зв'яжеться наш співробітник. Дякую.

Короткий огляд магазину світильників "Софіт Світло". 2024 р.

Наш магазин
0
0